Rozposzczalnik i ogień

Zasady postępowania i dokumentowania, profilaktyka, zapobieganie.

Moderatorzy: Renti, ewania, Andrzej J.S

LJR BHP
125...249 postów
125...249 postów

Re: rozposzczalnik i ogień

Post autor: LJR BHP » 13 października 2017, 21:31

wydaje mi się , że wnioski profilaktyczne "bezpieczne" na tą chwilę po zakończeniu postępowania to:
przeszkolenie ( grupa pracowników) uzmysławiające/ z zakresu zagrożeń związanych z stosowaniem, magazynowaniem, transportowaniem ... palnych mieszanin/substancji chemicznych .

Jak się powie i pokaże film, że palne się pali i jest niebezpieczne to może zrozumieją - łopatologiczne ale prościej i skuteczniej chyba nie można.

Awatar użytkownika
piotrek01
2500...3124 posty
2500...3124 posty

Post autor: piotrek01 » 15 października 2017, 13:05

uleczka pisze:Jeden polał nogawkę spodni drugiego rozpuszczalnikiem, a drugi ją podpalił.
Poszkodowany nie widział, że go "psikali", ale widział, że go podpalili. Oni zaprzeczają, że tak było. Stwierdził, ten co niby podpalił, że się zapalniczką bawił tylko, a drugi nie widział nic.

No i wnioski profilaktyczne? Jakie proponujecie?

bawil sie zapalniczka i potwierdzil dla mnie to wystarczy ........

Awatar użytkownika
piotrek01
2500...3124 posty
2500...3124 posty

Post autor: piotrek01 » 15 października 2017, 13:08

LJR BHP pisze:wydaje mi się , że wnioski profilaktyczne "bezpieczne" na tą chwilę po zakończeniu postępowania to:
przeszkolenie ( grupa pracowników) uzmysławiające/ z zakresu zagrożeń związanych z stosowaniem, magazynowaniem, transportowaniem ... palnych mieszanin/substancji chemicznych .

Jak się powie i pokaże film, że palne się pali i jest niebezpieczne to może zrozumieją - łopatologiczne ale prościej i skuteczniej chyba nie można.
podpalaczowi jeszcze film pokazesz .....tylko go podniecisz :P

ODPOWIEDZ