Do administratora forum

Informacje o zmianach i nowych możliwościach forum. Propozycje uzupełnień i modyfikacji, sygnalizowanie problemów technicznych związanych z korzystaniem z forum.

Moderator: admin

Zablokowany
piter

Do administratora forum

Post autor: piter » 1 stycznia 2015, 11:20

Proszę aby w tym temacie wypowiedział się tylko administrator tego forum
Proszę o wyjaśnienie jak to się dzieje, bo od pewnego czasu zauważyłem pewną niepokojąca praktykę na tym forum a dotyczy znikających postów a teraz kolejności ich przestawiania. Sadziłem, że dotyczy to pewnych "zakłóceń", ale coraz bardziej utwierdzam się w tym, ze ktoś tutaj tą informacją manipuluje sprawa dotyczy np. ostatniego wątku. Układ końcowy postu o godz. 22:00 a dotyczy to tematu: wpp czy wwdzp
piter pisze:Art. 3 kp.
piter pisze:
Przedsiębiorstwo handlowe :idea: czytaj np. galeria handlowa
Pojawia się układ w innej kolejności
ewania pisze:Hmmm.... Chyba coś przeoczyles.....
stopwatch pisze:
ewania pisze:Stopwatch, ale po kiego motac, skoro autor wyraznie napisal, że umowa zawarta jest z pracodawcą, ktorym jest Galeria.
:?: :?: :?:
lobuz pisze:Witam,
mam taką sytuację. Pani pracuje w sklepie odzieżowym jako sprzedawca. Sklep znajduje się w galerii handlowej. O 19 zakończyła pracę w sklepie i idąc korytarzem mieszczącym się w galerii doszło do wypadku. Dodam, że właściciel galerii jest jej pracodawcą, z którym ma podpisaną umowę o pracę, ale jako sprzedawca w sklepie odzieżowym.
Raczej wpp. Proszę o waszą opinię.
:?: :?: :?:
:?: :?: :?: Przeoczyłeś ten post autora?? >>>
lobuz pisze:
lobuz pisze:tak dla uporządkowania spraw: umowa o pracę na stanowisku Sprzedawca zawarta jest z Galerią "Y" mieszczącą się na ul. Zerowypadków 1. Jako miejsce wykonywania pracy wskazany jest sklep "X" mieszczący się w galerii. Właścicielem sklepu "X" jest Galeria "Y".
Kur.. Można tu przeklinać? Chyba całoroczne przemęczenie mnie bieże. Jest to wpp. Koniec tematu. Przerpaszam wszystkich, chyba od początku za mało precyzyjnie przedstawiłem temat, a później czytałem bez zrozumienia i odpowiedniej precyzji wasze uwagi.
I od tego momentu robimy tu już zbędne "blebleble".
piter pisze:
Przedsiębiorstwo handlowe :idea: czytaj np. galeria handlowa
Zdaję sobie sprawę z tego, że "moderatorzy" mają większy pole do popisu co do układu treści jak i również mogą zmieniać treści swoich postów, ale zaczyna mnie to irytować.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Kontakt:

Re: Do administratora forum

Post autor: admin » 1 stycznia 2015, 12:13

Szczerze mówiąc nie bardzo jestem w stanie zlokalizować to "przestawienie". Ta część na początku tak bardzo się różni od tego przykładu w drugiej części, że nie widzę gdzie jest to przestawienie. Fragment "przestawiony" pojawia się dalej jako cytat i wygląda na taki sam. Trudno mi się ustosunkować jakie tam były zmiany.
Może podaj jakiś inny przykład. Jeśli nie teraz, to natychmiast, gdy się taka "nieprawidłowość" pojawi.

Niezależnie od tego sprawdzę co się dzieje. Weź pod uwagę, że podczas moderowania mogą wystąpić całkiem niezamierzone efekty związane z "szatkowaniem" moderowanego postu. Przykładowo zdarza mi się, że podczas np. podziału wątku, podzieli mi się on nie tak jak trzeba i potem po prostu nie pamiętam jak wyglądała postać początkowa - nawet wówczas, gdy sam się zorientuję, że coś "popieprzyłem" :oops: , a co dopiero, gdy nie zdaję sobie z tego sprawy. Podobnie zdarza mi się poprawiać posty "po cichu" wstawiając znaki przestankowe i spacje, których brak w zdaniach powoduje, że wyszukiwarka forum źle działa podczas przeszukiwania postów. Wówczas też nie mogę gwarantować, że nie popełniam czasami jakiegoś błędu. Poprawiam również niektóre tytuły, które zostały np. automatycznie obcięte z uwagi na dopuszczalną długość znaków itp. Kieruje mną wyłącznie dbałość o czytelność wypowiedzi, ale nie dam sobie ręki uciąć, że nie zdarzy mi się przy tym jakieś potknięcie.

Nie miałem dotychczas jakiś poważniejszych problemów związanych z edycją postów przeze mnie oraz Moderatorów. Jesli wystąpiły lub wystąpią, to zawsze jest możliwość zrobienia korekty. Myślę więc, że wietrzenie w tym jakiegoś tajemniczego spisku jest zbyt daleko posuniętym wnioskiem :wink: .

BTW: Przesuwam wątek z działu BHP do działu Organizacji Forum i naprawdę robię to tylko dlatego, że po prostu tam bardziej pasuje tematycznie (nie ma w tym żadnych ukrytych zamiarów) :) .

Wszystkim Użytkownikom Forum życzę przy okazji więcej luzu w Nowym 2015 Roku :) :)
Pozdrawiam
Admin

Awatar użytkownika
stopwatch
9375...12499 postów
9375...12499 postów

Post autor: stopwatch » 1 stycznia 2015, 12:43

Piter sam często spierniczę wklejanie i wychodzi mi nie to co chciałem. Czasami posty zmieniają kolejność bo jak wyjaśniła Ci to Ewania były pisane w jednym czasie. Szukanie w tym teorii spiskowych to ................... admin napisał Ci to delikatnie i niech tak pozostanie. Nie będę w tym Nowym Roku się wyrażał.
Tak samo bym określił posądzanie Ewani, że robi to celowo bo jest Jej to niewygodne. Uważam nawet, że należałoby za takie insynuacje przeprosić. Cały czas delikatnie w tym Nowym Roku. Ale ten rok kiedyś będzie stary....................................
Wady wielkich ludzi są pociechą matołów. Valdemar Baldhead (Łysiak), Konkwista

Awatar użytkownika
stopwatch
9375...12499 postów
9375...12499 postów

Post autor: stopwatch » 1 stycznia 2015, 12:48

Nie jestem administratorem ale po Jego wypowiedzi temat nie został zamknięty. Musiałem bo inaczej bym się udusił............. :P
Wady wielkich ludzi są pociechą matołów. Valdemar Baldhead (Łysiak), Konkwista

piter

Post autor: piter » 1 stycznia 2015, 14:35

stopwatch pisze:Piter sam często spierniczę wklejanie i wychodzi mi nie to co chciałem. Czasami posty zmieniają kolejność bo jak wyjaśniła Ci to Ewania były pisane w jednym czasie. Szukanie w tym teorii spiskowych to ................... admin napisał Ci to delikatnie i niech tak pozostanie. Nie będę w tym Nowym Roku się wyrażał.
Tak samo bym określił posądzanie Ewani, że robi to celowo bo jest Jej to niewygodne. Uważam nawet, że należałoby za takie insynuacje przeprosić. Cały czas delikatnie w tym Nowym Roku. Ale ten rok kiedyś będzie stary....................................
Czy ten post był skierowany do Ciebie :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :idea:
Proszę aby w tym temacie wypowiedział się tylko administrator tego forum
Proszę administratora o zamknięcie tematu.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Kontakt:

Post autor: admin » 1 stycznia 2015, 16:33

No cóż, Ty zainicjowałes wątek więc masz prawo domagać się jego zamknięcia. Temat zamykam.
Pozdrawiam
Admin

Zablokowany