Otwarte pytanie do Administratora.

Informacje o zmianach i nowych możliwościach forum. Propozycje uzupełnień i modyfikacji, sygnalizowanie problemów technicznych związanych z korzystaniem z forum.

Moderator: admin

Awatar użytkownika
Rov
625...1249 postów
625...1249 postów

Re: Otwarte pytanie do Administratora.

Post autor: Rov » 1 lipca 2014, 10:08

"termin "dyskryminacja rasowa" oznacza rozróżnianie, wykluczanie, restrykcje lub preferencje na podstawie rasy, koloru, urodzenia, albo narodowego lub etnicznego pochodzenia, które maja na celu lub powodują niweczenie, umniejszanie uznania, cieszenia się lub wykonywania, na równych zasadach, praw ludzkich i podstawowych wolności w polityce, ekonomii, w sferze socjalnej, kulturalnej, lub jakiejkolwiek innej dziedzinie życia publicznego"

Oglądałem kiedyś w programie TVP II teleturniej pt. "Familiada". Padło tam pytanie do uczestników: wymień pracowity naród (!?)
Od siebie podpowiem, ze w takiej hierarchii na końcu listy jest z pewnością naród leniwy.

"Familiada" nie została zdięeta z anteny.
By uczynić z ludzi niewolników, należy im wmówić, że wszystkie problemy, to problemy społeczne. Nicolás Gómez Dávila

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Kontakt:

Post autor: admin » 1 lipca 2014, 10:17

Sądzę, że temat przewodni wątku został wyczerpany.
Pozdrawiam
Admin

tosca
125...249 postów
125...249 postów

Post autor: tosca » 1 lipca 2014, 10:23

Nieee, Panie Administratorze, prosimy nie zamykać. Może się pojawiać więcej pytań otwartych, a po co w tym celu tworzyć nowe wątki?

PS: Żeby nie zostać posądzonym o off-top (i żeby - o, zgrozo! - nie trafić do forumowego limbo!!) tłumaczę, że drugie zdanie mojego postu to jak najbardziej "otwarte pytanie do Administratora".

Awatar użytkownika
Emil83
500...624 posty
500...624 posty

Post autor: Emil83 » 1 lipca 2014, 23:16

admin pisze:Popieram ewanię w całej rozciągłości.
Liczyłem na swego rodzaju "instancyjność", a napotkałem jednolity front...
admin pisze: Kosz, który nawet początkowo chciałem nazwać "Ściekiem"
Więc mizerny poziom mojej egzystencji może się jeszcze bardziej obniżyć... :( (tylko o wentylacji nie zapomnijcie)
Lecz w obronie swobody wypowiedzi, gotów jestem głośno wołać nawet z poziomu kanału ściekowego :!:
admin pisze:Dodatkowo zbyt aktywna "działalność" w Koszu będzie skutkowała najpierw blokadą a potem usunięciem konta :evil: .
Więc kiedyś zapewne, mili forumowicze
...
Odejdę od was cicho, niespodzianie,
Odejdę od was pewnie nocą ciemną,
Nikt mi nie ściśnie rąk na pożegnanie
I, jak z umarłym, nikt nie pójdzie ze mną.
...

Jak to pisał Z. Krasiński
Ja, wbrew powszechnej poprawności, jako "faszysta" i społeczny śmieć, przyzwyczajam się do zamieszkiwania w odpowiednim dla mnie miejscu, zwłaszcza tutaj, na tym zacnym Forum.

Awatar użytkownika
wojtek.d
6250...9374 posty
6250...9374 posty

Post autor: wojtek.d » 2 lipca 2014, 12:21

admin pisze:
Dodatkowo zbyt aktywna "działalność" w Koszu będzie skutkowała najpierw blokadą a potem usunięciem konta :evil: .
Widzę, że powoli idziesz śladem innych forum, o których pisałem, lecz dajesz tu jeszcze szansę na poprawę :wink:
Jak nie ma w firmie wypadków, to znaczy, że pracownicy nie pracują

Awatar użytkownika
Rov
625...1249 postów
625...1249 postów

Post autor: Rov » 2 lipca 2014, 15:20

Emil83, tosca - okażmy miłosierdzie i amicycje ofiarom marksistowskiego eksperymentu społecznego.
By uczynić z ludzi niewolników, należy im wmówić, że wszystkie problemy, to problemy społeczne. Nicolás Gómez Dávila

tosca
125...249 postów
125...249 postów

Post autor: tosca » 2 lipca 2014, 18:52

Zaraz, zaraz. Może i zostałem zepchnięty na margines, ale nadal nie identyfikuję się z żadną grupą; ani pro-, ani anty-.
Proszę mnie nie mieszać w forumowe utarczki. Obecnie zajmuję się opowiadaniem dowcipów i niech tak pozostanie. Bijcie się sami.

Awatar użytkownika
JędrekSPR
6250...9374 posty
6250...9374 posty

Post autor: JędrekSPR » 2 lipca 2014, 20:19

tosca pisze:Obecnie zajmuję się opowiadaniem dowcipów i niech tak pozostanie.
Jeżeli da Ci się z tego wyżyć , utrzymać rodzinę i wykształcić dzieci, to chylę czoła. :lol:

tosca
125...249 postów
125...249 postów

Post autor: tosca » 3 lipca 2014, 09:05

JędrekSPR pisze:
tosca pisze:Obecnie zajmuję się opowiadaniem dowcipów i niech tak pozostanie.
Jeżeli da Ci się z tego wyżyć , utrzymać rodzinę i wykształcić dzieci, to chylę czoła. :lol:
Wyżyć, utrzymać rodzinę i wykształcić dzieci z trzaskania postów na Forum? :? Litości... KONTEKST! :idea:

Awatar użytkownika
wojtek.d
6250...9374 posty
6250...9374 posty

Post autor: wojtek.d » 3 lipca 2014, 09:09

tosca pisze:
Wyżyć, utrzymać rodzinę i wykształcić dzieci z trzaskania postów na Forum? :?
No tak, po jak przekroczysz 3tyś postów, to za każdy kolejny masz 2,99zł - nie wiedziałeś?

Awatar użytkownika
JędrekSPR
6250...9374 posty
6250...9374 posty

Post autor: JędrekSPR » 3 lipca 2014, 09:21

tosca pisze:Wyżyć, utrzymać rodzinę i wykształcić dzieci z trzaskania postów na Forum? Litości... KONTEKST!
No właśnie - KONTEKST:!: :idea: Litości, że nie POJĄŁEŚ mego wpisu :lol: Myślenie nie boli. No chyba, że boli :lol:

tosca
125...249 postów
125...249 postów

Post autor: tosca » 3 lipca 2014, 09:30

Piszemy o pisaniu na Forum - taki był kontekst wg mnie.
Czasem piszę w sposób dosłowny, czasem - w zawoalowany. Ty natomiast - w sposób zawoalowany lub dodatkowo zawoalowujesz myśli już zawoalowane. Działamy jak elektrony na różnych orbitach, więc żeby nie kłócić się jak stoper z wojtkiem i agnieszką (lub losowo wybrani inni oponenci na tym Forum...) proponuję pogodzić się co do różnic, jakie są między nami.

Awatar użytkownika
JędrekSPR
6250...9374 posty
6250...9374 posty

Post autor: JędrekSPR » 3 lipca 2014, 10:50

tosca pisze:Czasem piszę ..., czasem - w zawoalowany.
tosca pisze:Ty natomiast - w sposób zawoalowany
tosca pisze:Działamy jak elektrony na różnych orbitach,
Trudno, choć w ,,działaniu" należy wziąć pod uwagę ,,przedział czasowy tego działania" :idea: I zapewniam Cię, że nie są to
tosca pisze:Ty natomiast - ... lub dodatkowo zawoalowujesz myśli już zawoalowane.
Jeżeli ktoś jest w miarę kumaty (bez urazy). Tak więc najrozsądniejszym w tym przypadku wyjściem, będzie pozostanie przy swoich stanowiskach. :idea:

Awatar użytkownika
wojtek.d
6250...9374 posty
6250...9374 posty

Post autor: wojtek.d » 4 lipca 2014, 09:46

Z humoru, bo to już nie jest humor:
admin pisze: i jednocześnie blokuję do odwołania konto użytkownika tosca.
Proponuję w regulamin wrzucić system kar. Przepraszam, ale co to znaczy: "do odwołania"? Czyżby: "Jak mi się przypomni"? Nie lepiej było by ustalić jakieś warunki, np. ostrzeżenia:
- za 3 ostrzeżenia blokada na np. tydzień
- kolejne 2 ostrzeżenia - blokada na 2 tygodnie
- ostatnie ostrzeżenie - wykasować konto
sister pisze:Adminie, powiało grozą :shock:
myślę, że wprowadziło by to poniekąd porządek, lecz by to uprościć - najlepiej by było do kont dodać liczniki ostrzeżeń, by każdy wiedział ile i za co ma...

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Kontakt:

Post autor: admin » 4 lipca 2014, 09:55

Podaję treść całego postu z Bocznicy, gdyż niezarejestrowani, bądź niezalogowani Użytkownicy nie mogą czytać zamieszczonych tam wypowiedzi:
tosca pisze:
JędrekSPR pisze:tosca :lol:
Najaktywniejszy w dziale: Bocznica
[ Posty: 88 / 70.97% postów użytkownika ]
70% postów w pozostałych działach nadaje się do Bocznicy. :? Po co dokładać sieczki do innych wątków? Resztę forum tylko czytam - dla zdobycia lub zweryfikowania wiedzy....
A więc dla obopólnej korzyści zapraszam do pasywnego korzystania z działów merytorycznych z pozycji niezaangażowanego użytkownika. Obydwaj nie będziemy musieli tracić czasu na Bocznicy. Działy tematyczne może przeglądać każdy, nawet niezarejestrowany użytkownik.

Przypominam, że nawet Bocznica nie jest miejscem na "rynsztokową" aktywność i jednocześnie blokuję do odwołania konto użytkownika tosca.
Pozdrawiam
Admin

ODPOWIEDZ