Otwarte pytanie do Administratora.

Informacje o zmianach i nowych możliwościach forum. Propozycje uzupełnień i modyfikacji, sygnalizowanie problemów technicznych związanych z korzystaniem z forum.

Moderator: admin

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Kontakt:

Re: Otwarte pytanie do Administratora.

Post autor: admin » 4 lipca 2014, 10:03

wojtek.d pisze:Z humoru, bo to już nie jest humor:
admin pisze: i jednocześnie blokuję do odwołania konto użytkownika tosca.
Proponuję w regulamin wrzucić system kar. Przepraszam, ale co to znaczy: "do odwołania"? Czyżby: "Jak mi się przypomni"? Nie lepiej było by ustalić jakieś warunki, np. ostrzeżenia:
- za 3 ostrzeżenia blokada na np. tydzień
- kolejne 2 ostrzeżenia - blokada na 2 tygodnie
- ostatnie ostrzeżenie - wykasować konto
sister pisze:Adminie, powiało grozą :shock:
myślę, że wprowadziło by to poniekąd porządek, lecz by to uprościć - najlepiej by było do kont dodać liczniki ostrzeżeń, by każdy wiedział ile i za co ma...

"Do odwołania" oznacza, że konto nie zostało bezpowrotnie usunięte a jedynie zablokowane. Zawsze istnieje teoretyczna możliwość dogadania się z zablokowanym użytkownikiem, że będzie normalnie funkcjonował na Forum i wówczas takie konto mogę odblokować.

Oczywiście w silnik forum wbudowany jest system ostrzeżeń i z niego korzystam (wiedzą o tym niektórzy ostrzeżeni). Są jednak przypadki, gdy takie "przekomarzanie się" z użytkownikiem, który Forum i tym samym innych uczestniczących w nim Użytkowników ma za nic, nie ma po prostu sensu. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, i powinniśmy znać granice tolerowanego zachowania się.
Pozdrawiam
Admin

Awatar użytkownika
Błynia
3125...6249 postów
3125...6249 postów

Re: Otwarte pytanie do Administratora.

Post autor: Błynia » 21 lipca 2014, 13:55

Podepnę się pod ten post.
Pytanie: dlaczego wyszukiwarka nie działa w obszarze: "Ryzyko zawodowe" ?
Trzeba czasami przystanąć, zwolnić, znaleźć coś tylko dla siebie. Coś, co pozwoli z uśmiechem iść w nowy dzień...

ODPOWIEDZ