Rezygnacja z funkcji moderatora i użytkownika "forumbhp"

Informacje o zmianach i nowych możliwościach forum. Propozycje uzupełnień i modyfikacji, sygnalizowanie problemów technicznych związanych z korzystaniem z forum.

Moderator: admin

ODPOWIEDZ
Andrzej J.S
6250...9374 posty
6250...9374 posty

Rezygnacja z funkcji moderatora i użytkownika "forumbhp"

Post autor: Andrzej J.S »

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią od jutra tj. 01.07.2021r kończę swoją aktywność moderatora jak również użytkownika "forumbhp" i tą drogą chciałbym się ze wszystkimi pożegnać.
Jednocześnie wszystkim życzę ażeby Forum w dalszym ciągu rozwijało się zdobywając nowych i doświadczonych użytkowników a tym samym zdobywało większą popularność i stawało się bardziej konkurencyjne np. dla: "BHPforum" jak również dla "BHP - GRUPA WSPARCIA" na FB.

Te 13 lat uczestnictwa w zagadnieniach i problemach poruszanych na "forumbhp." powiększyło moje doświadczenie w branży BHP. Jednocześnie w wielu przypadkach umożliwiło mi wymianę doświadczenia w tematach nurtujących uczestników forum.
Funkcja moderatora pozwoliły mi poznać niektóre arkana prowadzenia i zarządzania forum - za co bardzo dziękuję administracji Forum.
Dziękuję również koleżance "ewania" - moderatorowi globalnemu, która wprowadzała mnie w arkana moderacji.
Jest to bardzo doświadczona moderatorka, która jednocześnie ma ogromną wiedzę w tematyce i zawodzie Specjalisty (Gł.) bhp.

Kończąc, życzę wszystkim dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz ciągłego pogłębiania wiedzy - pozdrawiam, Andrzej J.S.

ODPOWIEDZ