www.forumbhp.pl

Forum BHP i prawa pracy
Teraz jest 19 listopada 2017, 20:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 21 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 24 lutego 2017, 08:44 
2500...3124 posty
2500...3124 posty

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 pa┼║dziernika 2007, 11:39
wojtek.d napisał(a):
cezarek napisał(a):
Przepis o minimalnych temperaturach dotyczy pomieszczeń ogrzewanych. :D
to dlaczego czepiaj─ů si─Ö r├│wnie┼╝ i hal, kt├│re nie s─ů ogrzewane? - jak by┼Ť nie zauwa┼╝y┼é, to powy┼╝sze o temperaturach pad┼éo z ust samego inspektora...
cezarek napisał(a):
A mo┼╝e tylko odpowiednio do potrzeb pracodawcy zaplanowany grafik z zachowaniem kodeksowych norm czasu pracy? Sprawdzi┼ée┼Ť? Przy kwartalnym rozliczeniu i odpowiedniej liczbie Inspektor├│w chyba jest to mo┼╝liwe. :D
Nie ma odpowiedniej liczby, bo jest ich za ma┼éo. Je┼╝eli chodzi o te dy┼╝ury, to bardzo szybko schowa┼é karteczk─Ö i zmieni┼é temat urywaj─ůc kr├│tko, ┼╝e tego tematu nie by┼éo :wink:
Jednemu inspektorowi zwr├│ci┼éem uwag─Ö, ┼╝e na wydruku protoko┼éu widnia┼éa data i godzina. Nic by w tym dziwnego nie by┼éo, jak by nie to, ┼╝e data pokrywa┼éa si─Ö z jego chorobowym (sam si─Ö wygada┼é od kiedy do kiedy ma i dlaczego nie przyjecha┼é) a godzina... 22:47. Powiedzia┼é, ┼╝e takie jest ┼╝ycie i kiedy┼Ť musi ten protok├│┼é napisa─ç, bo maj─ů wytyczne odg├│rne swojego prze┼éo┼╝onego. Moje pytanie: a zap┼éaci chocia┼╝ za t─ů prac─Ö w domu i na chorobowym? kr├│tko urwa┼é: - Panie, o czym my tu gadamy?

Ja tam lubi─Ö z nimi rozmawia─ç i ┼Ťci─ůga─ç ich na inne tematy. Rozmowa zaczyna si─Ö robi─ç lu┼║na, oni po 3-cim dniu zaczynaj─ů si─Ö otwiera─ç, my┼Ťl─ůc, ┼╝e w ten spos├│b ja r├│wnie┼╝ b─Öd─Ö otwarty i si─Ö zapomn─Ö wygaduj─ůc co si─Ö dzieje w firmie. Zapominaj─ů tylko o jednym, ┼╝e ja potrafi─Ö panowa─ç nad swoimi emocjami i te emocje dopuszczam d pewnej granicy, kt├│r─ů kontroluj─Ö. Oni natomiast nie┼Ťwiadomi tego, i┼╝ jest to moja gra i ja rozdaj─Ö karty - zaczynaj─ů si─Ö wygadywa─ç jaka im si─Ö krzywda dzieje. Kto mnie zna, to wie, ┼╝e czekam w takim momencie na ich s┼é├│wko, za kt├│re b─Öd─ů z┼éapani :mrgreen:
Jednak pociesz─Ö wszystkich i uspokoj─Ö, ┼╝e takie zagrywki robi─Ö tylko przy bardzo upierdliwych kontrolach. Oczywi┼Ťcie na prywatne tematy te┼╝ pogadam z ka┼╝dym, ale za s┼é├│wka ka┼╝dego inspektora nie ┼éapi─Ö i nie ci─ůgn─Ö do wygadania si─Ö jaki br├│d maj─ů pod biurkiem. Chcesz si─Ö czepia─ç - czepiaj si─Ö, bo to taka jest twoja rola. Ale jak si─Ö czepisz czego┼Ť, to najpierw sprawd┼║, czy ty nie pracujesz tak samo, bo Wojtek ci to udowodni

jesli nie fantazjujesz ..to tylko Ci powiem ze inspektorzy czytaja ..tez ..forum :mrgreen:

i masz ..no...

ja bym sie nie chwalil ...takim opowiesciami :mrgreen:

G├│ra

PostNapisane: 24 lutego 2017, 08:48 
2500...3124 posty
2500...3124 posty

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 wrze┼Ťnia 2008, 19:02
Ale oni s─ů r├│wnie┼╝ tylko lud┼║mi i potrzebuj─ů pogada─ç. Ale ┼╝eby ich ┼éapa─ç za s┼é├│wka, to chyba nie tak ...Te┼╝ maja prawo i przepisy nad sob─ů i zdarza si─Ö, ze ich r├│wnie┼╝ kto┼Ť sprawdza

G├│ra

PostNapisane: 24 lutego 2017, 09:38 
6250...9374 posty
6250...9374 posty

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 marca 2013, 09:34
Co mi tam po tym, ┼╝e czytaj─ů? Co mi zrobi─ů? Jak czytaj─ů, to dlaczego nie zaprzeczaj─ů? Bo wiedz─ů, ┼╝e to prawda...
Niech czytaj─ů i niech si─Ö buntuj─ů, bo bunty w niekt├│rych OIP ju┼╝ by┼éy i skargi do GIP, ale czy to co┼Ť da┼éo?

G├│ra

PostNapisane: 24 lutego 2017, 11:53 
1875...2499 post├│w
1875...2499 post├│w

Do┼é─ůczy┼é(a): 18 wrze┼Ťnia 2007, 11:54
Czytaj─ů, czytaj─ů...
i maj─ů takie same o nas opinie jak my o nich

G├│ra

PostNapisane: 24 lutego 2017, 12:22 
2500...3124 posty
2500...3124 posty

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 wrze┼Ťnia 2008, 19:02
wino2 napisał(a):
Czytaj─ů, czytaj─ů...
i maj─ů takie same o nas opinie jak my o nich

S─ů lud┼║mi i te┼╝ o nas rozmawiaj─ů. Wiedz─ů kto co w jakiej firmie i czego si─Ö spodziewa─ç po nas

G├│ra

PostNapisane: 24 lutego 2017, 13:41 
6250...9374 posty
6250...9374 posty

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 marca 2013, 09:34
Ale z jednym si─Ö z nami zgodz─ů - jaka p┼éaca, taka praca :lol:

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 21 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Bing [Bot] i 3 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: