Przegląd gaśnic

Przepisy przeciwpożarowe, zasady postępowania, porady i zagadnienia praktyczne.

Moderatorzy: ewania, Andrzej J.S, Michał Anioł

Awatar użytkownika
Monika
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Kontakt:

Re: Przegląd gaśnic

Post autor: Monika » 26 września 2013, 11:47

Widać Pan ma wiedzę jak jeszcze w spoczynku nie był :)
było co pół roku :P

Swoją drogą warto do wydawnictwa napisać, wyjaśnią z autorem i sprostują.
Nic na świecie nie zostało sprawiedliwiej rozdzielone niż rozum: każdy uważa, że otrzymał dostateczną ilość. (Jacques Tati)
polecam http://www.szkoleniagorzow.pl
zapraszam http://www.bhp-gorzow.pl

Awatar użytkownika
wojtek.d
6250...9374 posty
6250...9374 posty

Post autor: wojtek.d » 26 września 2013, 12:33

A mnie to nic nie dziwi, bo dalej co niektórzy twierdzą, że w każdej firmie musi być strażak i ratownik medyczny... Najlepsze jest to, że dzwonią firmy niby szkoleniowe i powołując się na nowelizację KP oferują szkolenia z ppożki i na ratownika medycznego metodą nauczania kierowanego, a po odesłaniu wypełnionego wydają takowe certyfikaty.
Jak nie ma w firmie wypadków, to znaczy, że pracownicy nie pracują

Awatar użytkownika
Emil83
500...624 posty
500...624 posty

Post autor: Emil83 » 17 października 2013, 23:48

wojtek.d pisze:Powiedziałbym, że zachowuje ,,prawie zdwojoną profilaktyczną ostrożność", która przekłada się na drążenie kieszeni zleceniodawcy, a tym samym zwiększa proporcjonalnie dźwignię finansową zleceniobiorcy/konserwatorom :lol: gaśnic w dłuższym okresie czasu.
wojtek.d pisze:.. firma, która cię obsługuje widocznie idzie prewencyjnie
Ja, wbrew powszechnej poprawności, jako "faszysta" i społeczny śmieć, przyzwyczajam się do zamieszkiwania w odpowiednim dla mnie miejscu, zwłaszcza tutaj, na tym zacnym Forum.

Awatar użytkownika
Emil83
500...624 posty
500...624 posty

Post autor: Emil83 » 17 października 2013, 23:49

wojtek.d pisze:. firma, która cię obsługuje widocznie idzie prewencyjnie
wojtek.d pisze:Powiedziałbym, że zachowuje ,,prawie zdwojoną profilaktyczną ostrożność", która przekłada się na drążenie kieszeni zleceniodawcy, a tym samym zwiększa proporcjonalnie dźwignię finansową zleceniobiorcy/konserwatorom :lol: gaśnic w dłuższym okresie czasu.
Ja, wbrew powszechnej poprawności, jako "faszysta" i społeczny śmieć, przyzwyczajam się do zamieszkiwania w odpowiednim dla mnie miejscu, zwłaszcza tutaj, na tym zacnym Forum.

ODPOWIEDZ