Szkolenia z Pierwszej Pomocy

Kupno, sprzedaż materiałów tematycznych, książek, czasopism. Ogłoszenia dotyczące pracy, szkoleń itp.

Moderator: admin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MarcinO
1 post
1 post
Posty: 1
Rejestracja: 2 czerwca 2016, 13:43
Kontakt:

Szkolenia z Pierwszej Pomocy

Post autor: MarcinO » 2 czerwca 2016, 14:24

Dzień dobry

Nazywam się Marcin Oparski. Pracuję w firmie TRANS-MEDYK Ratownictwo, która działa w ochronie zdrowia już od 1994 roku. Jednym z głównych aspektów naszej działalności, są szkolenia z pierwszej pomocy. Naszymi instruktorami są czynni zawodowo ratownicy medyczni, którzy oprócz uprawnień, jakie dała im ustawa o Państwowym Ratownictwie Medycznym z dn. 8 września 2006 (z późn. zmianami), posiadają również uprawnienia do prowadzenia szkoleń i przyznawania certyfikatów według wytycznych Amerykańskiego Stowarzyszenia Serca (AHA).
Te certyfikaty są honorowane w ponad 80 krajach, na wszystkich kontynentach.

Prócz najlepszej kadry, posiadamy również najnowocześniejszy sprzęt do szkoleń: od prostych fantomów do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej, przez tzw. symulatory pacjenta (zaawansowane fantomy do ćwiczenia bardziej specjalistycznych technik ratowniczych), aż do najbardziej zaawansowanych trenażerów dla ratowników medycznych.

Nasze szkolenia mogą być prowadzone według standardów, zarówno amerykańskich, jak i europejskich (według potrzeb firmy). Tematyka naszych szkoleń, każdorazowo jest ustalana z zamawiającym, tak aby w najlepszym stopniu dopasować się do specyfiki firmy i potrzeb pracowników.

Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany tym tematem, bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Jestem również do dyspozycji pod adresem e-mail i numerem telefonu, które chętnie przekażę w prywatnej wiadomości, każdemu zainteresowanemu.
TRANS-MEDYK Ratownictwo
Dział szkoleń i zabezpieczenia medycznego imprez

ODPOWIEDZ