Negocjowanie podwyżki - wynagrodzenie za pracę służby BHP

O wszystkim co jest związane z BHP a nie pasuje do żadnej sekcji Forum.

Moderatorzy: Renti, ewania, Andrzej J.S

ODPOWIEDZ
gandaria
15...19 postów
15...19 postów

Negocjowanie podwyżki - wynagrodzenie za pracę służby BHP

Post autor: gandaria » 6 marca 2019, 18:20

Witam serdecznie, pełnie obowiązki służby BHP od 2008 roku. Branża w której pracuję to przemysł spożywczy - 4 zakłady produkcyjne i 1 magazyn - rozrzucone po całej Polsce. Współuczestniczyłam we wdrażaniu OHSASu - obecnie jestem odpowiedzialna za podtrzymanie tego systemu w naszej firmie. Praca, którą wykonuję jest dla mnie na tyle satysfakcjonująca, że na pewno nie zdecydowałabym się na zmianę branży. W międzyczasie pracowałam również w laboratorium przez 11 lat, jednak BHP jest dla mnie właśnie tym co chcę robić w dalszym życiu. Jednakże mam wrażenie, że niestety zarobki nie są do końca satysfakcjonujące co do zakresu obowiązków które wykonuję. Czy może znalazłyby się życzliwe osoby, które mają podobną sytuację - zakłady rozrzucone po PL i które chciałyby się na privie podzielić swoimi doświadczeniami co do wynagrodzenia. Zdaję sobie z tego sprawę, że PL jest podzielona na PL-A PL-B niestety :( i nie da się konkretnie określić stawek. Zapraszam do dyskusji na privie o ile znajdą się zainteresowani......
gandaria

itaa
10...14 postów
10...14 postów

Re: Negocjowanie podwyżki - wynagrodzenie za pracę służby BHP

Post autor: itaa » 20 marca 2019, 15:48

oj, chyba nikt otwarcie o pieniądzach rozmawiać nie lubi. Niestety w Polsce jest raczej zmowa milczenia na wynagrodzenia

gandaria
15...19 postów
15...19 postów

Post autor: gandaria » 20 marca 2019, 22:37

itaa, dokładnie tak jest, dlatego zaproponowałam rozmowę na privie z uwagi na to że w PL jest taka zasada, że o pieniądzach publicznie nie wypada rozmawiać............nie chodzi mi o przepytywanie forumowiczów, a jedynie o kontakt z osobami mającymi podobną sytuację w pracy. No cóż uszanuję to milczenie.......
gandaria

Awatar użytkownika
Tomy
1250...1874 postów
1250...1874 postów

Post autor: Tomy » 29 sierpnia 2019, 16:38

Co Ci da taka rozmowa? Na co Ty liczysz? Mediana zarobków w branży to przepaść i jest zależna od sytuacji oraz firmy. Zobacz statystyki mediany na np. pracuj.pl. Nie licz, że ktoś Ci prywatnie podpowie jak uzyskać większe zarobki :lol: Wszystko to zresztą zależy od doświadczenia, znajomości i unikalnych predyspozycji. Znam kilka przypadków, gdzie koledzy po 3-4 latach doświadczenia od momentu skończenia podyplomówki pracują w super korporacjach gdzie pensje netto od 6000 zł > (np. liderzy zespołów) pomimo słabego doświadczenia, a inni po 20 latach z mega wiedzą ciułają za 3500-4500 zł na etaciku. Naprawdę takie tematy nic nie dadzą. Wszystko to kwestia znalezienia się w odpowiednim czasie i miejscu.
Nie naprawiaj maszyny w czasie biegu bo będziesz dupę wycierał łokciem!

ODPOWIEDZ